Szegedi Sára

Születtem: 1998.04.09.
Pályafutásom kezdete: 2007

 

Eredményeim:

 

2013        
Egyéni     Csapat  
Megyei Triatlon Diákolimpia 7. hely   Megyei Triatlon Diákolimpia 1. hely
Országos Triatlon Diákolimpia 5. hely   Országos Triatlon Diákolimpia 2. hely
Megyei Aquatlon Sport XXI. 1. hely   Oszágos Aquatlon Sport XXI. 2. hely
Oszágos Aquatlon Sport XXI. 12. hely   Tiszaújváros Klubcsapat OB 1. hely
Balassagyarmat triatlon 21. hely   Kaposvár Triatlon Váltó OB 4. hely
Fadd Triatlon OB 2. hely   Fadd Triatlon OB 2. hely
Balassagyarmat Aquatlon OB 9. hely   Fadd MIX-váltó OB 4. hely
TÚV Triatlon Utánpótlás Gála 2. hely      
         
2012        
Egyéni     Csapat  
Megyei Triatlon Diákolimpia 2. hely   Megyei Triatlon Diákolimpia 1. hely
Országos Triatlon Diákolimpia 3. hely   Országos Triatlon Diákolimpia 1. hely
Megyei Aquatlon NUPI 1. hely   Tiszaújváros Klubcsapat OB 1. hely
Oszágos Aquatlon NUPI 5. hely   Debrecen Triatlon Váltó OB 2. hely
Megyei Duatlon Diákolimpia 3. hely   Fadd Triatlon OB 1. hely
Tiszaújváros triatlon 8. hely   Balassagyarmat aquatlon OB 2. hely
Baja Triatlon 3. hely   Kaszó duatlon OB 1. hely
Balassagyarmat triatlon 4. hely      
Fadd Triatlon OB 6. hely      
Balassagyarmat Aquatlon OB 5. hely      
TÚV Triatlon Utánpótlás Gála 3. hely      
Káptalantóti duatlon 6. hely      
Kaszó duatlon OB 5. hely      
Szlovák B 1. hely      
Szlovák B Pozsony 1. hely      
         
2011        
Egyéni     Csapat  
Megyei Triatlon Diákolimpia 1. hely   Megyei Triatlon Diákolimpia 1. hely
Országos Triatlon Diákolimpia 12. hely   Országos Triatlon Diákolimpia 1. hely
Megyei Aquatlon NUPI 1. hely   Oszágos Aquatlon NUPI 1. hely
Oszágos Aquatlon NUPI 4. hely   Megyei Duatlon Diákolimpia 1. hely
Megyei Duatlon Diákolimpia 1. hely   Országos Duatlon Diákolimpia 1. hely
Országos Duatlon Diákolimpia 10. hely   Tiszaújváros Klubcsapat OB 1. hely
Tiszaújváros triatlon 3. hely   Balassagyarmat Triatlon Váltó OB 1. hely
Baja Triatlon 3. hely   Fadd Triatlon OB 1. hely
Hatvan triatlon 4. hely   Mezőkövesd duatlon OB 1. hely
Balassagyarmat triatlon 2. hely   NSI duatlon Szekszárd 1. hely
Fadd Triatlon OB 4. hely      
Fadd aquatlon 1. hely      
TÚV Triatlon Utánpótlás Gála 2. hely      
Somogyszil duatlon 4. hely      
Mezőkövesd duatlon OB 4. hely      
NSI duatlon Szekszárd 2. hely      
Budapest aquatlon 1. hely